חבילות צילומי תינוקות ופעוטות

מגיל ישיבה עצמאית ועד גיל 3

גיל שנה הוא ללא ספק גיל מאוד מיוחד ומרגש. זאת אבן דרך משמעותית בהתפתחות – שנה ראשונה בחיו של הילד שלכם.

אך מעבר לזה זאת גם נקודת מפנה.

זה בדיוק אותו רגע שבו הגוש הזה של מתיקות מפסיק להיות תינוק והופך להיות פעוט. הוא מתחיל ללכת, לדבר, לעשות דברים בעצמו, ולגלות אופי ורצונות, הוא כבר לא כל כך תלוי בכם ומרגיש ביטחון להתרחק.
גם החיים שלכם משתנים. גם אתם מתחילים לרוץ, והרבה, ומהרגע שהפשוש יעמוד על הרגליים כל מה שהוא ירצה לעשות זה ללכת, לרוץ ולטפס על כל דבר אפשרי.

זה זמן קסום ומיוחד וזה ללא ספק רגע אידיאלי לסשן צילומים שמאפשר לנו לנצור רגעים של מתיקות תינוקית, שעוד רגע תעלם לנו וליצור זכרון שילווה אתכם כל החיים.

עבורי צילומי גיל שנה זה ללא ספק אחד הסשנים המהנים ביותר. באופן אישי אני פחות מתחברת לקייק סמאש הפופלורי ולסטים עמוסי אביזרים וצבעוניות מוגזמת, ומעדיפה ליצור תמונות בסגנון יותר מאוזן, יותר נקי וקלאסי, כדי שהפוקוס המירבי יופנה לקטני.

כמובן שבכל סט ניתן להוסיף עוגה ועדיין לשמור על סגנון נקי ויחודי.

גלריית צילומי תינוקות ופעוטות

חבילת צילומי סטודיו

750ש``ח

  • זמן צילום:כשעה בסטודיו
 • מספר סטים: 2-4 בהתאם לשיתוף הפעולה של התינוק
 • כמות תמונות: 40 בעריכה בסיסית
 • פוטושופ 10 תמונות בעריכה אמנותית
  • תוספת סט עם הורים/אחים 100 ש"ח
   תוספת לסט אמבטיית חלב 100 ש"ח

חבילה צילומי חוץ

900ש``ח

  • זמן צילום:שעה בלוקיישן אחד
 • מספר סטים: 2-4 בהתאם לשיתוף הפעולה של התינוק
 • כמות תמונות: כ 40 בעריכה בסיסית
 • פוטושופ 10 תמונות בעריכה אמנותית
   • הערות: ניתן לשלב סט הורים ואחים
    תוספת לסט אמבטיית חלב 100 ש"ח

חבילת פרימיום

1400 * 1550ש``ח

   • זמן צילום:שעה בסטודיו כולל סט הורים \ אחים
  • מספר סטים: 4 בהתאם לשיתוף הפעולה של הילד, אפשרות לסט הורים \ אחים
  • כמות תמונות: כ 70 בעריכה בסיסית
  • פוטושופ 20 תמונות בעריכה אמנותית
  • אלבום פרימיום עם דפים קשיחים בגודל 20*30 עם כל התמונות בעריכה אומנותית

*בכל סט ניתן להוסיף עוגה בתוספת של 220 ש"ח.

** תוספת לסט אמבטיית חלב 100 ש"ח. 

***כשמדובר בצילום תינוקות ופעוטות לא ניתן להתחייב במספר תמונות וסטים. כמות בסופית של התמונות והסטים תלויה במידת שיתוף הפעולה של הילד.

יום צילום תינוקות – איך לעבור אותו בכיף?

צילום תינוקות היא חוויה מאתגרת שכן לתינוקות יש רצונות ודעות משלהם שלא ניתן לשנות או לשכנע. מצב הרוח של התינוק יכול להיות הגורם העיקרי שיקבע האם הצילום ייצא מוצלח. ישנן דרכים בהם ניתן לעקוף את המגבלות ויאפשרו לכם לעבור את הצילומים בהצלחה. ריכזתי עבורכם כמה עצות שלמדתי משנים של צילום תינוקות בגילאים שונים. אז איך עושים צילום תינוקות מוצלח? איך מלבישים את התינוק? אפשר להשתמש בפלאש? כל התשובות בהמשך.

צילום תינוקות – לבוש ורקע
הלבוש של התינוק יכול להתמקד בנושא מסוים או לשלב מספר צבעים וסגנונות. כדאי לנסות ולהיות יצירתיים וכך ליצור תמונות ייחודיות שייכנסו לאלבום התמונות של התינוק. תוכלו לבחור להלביש את התינוק במגוון של תחפושות (זאת גם דרך נהדרת להלהיב אותם מחוויית הצילום). צבעים נועזים, דוגמאות מיוחדות ואביזרים כיפיים מבטיחים יום צילום מהנה עבור התינוקות. אנו נבחר בגוונים יותר רכים עבור רקע הצילום. צילום תינוקות ממוקד באדם קטן מאוד וצריך להקפיד שהרקע לא יהיה צבעוני מדי. גוונים לבנים ובהירים ימקדו את הצילום בתינוק. כשהרקע בהיר והתינוק לבוש צבעוני התמונות יצאו מאוד ממוקדות בו – בדיוק המטרה של צילום תינוקות.

מיקום ותנוחת התינוק
מאוד מומלץ לתכנן צילום תינוקות בסביבה הביתית והמוכרת שלהם – צילומי לייף סטייל. הם יחושו יותר בנוח, יהיו רגועים יותר וכך במקום להכניס אותם לסטודיו, נוכל ליצור מעין סטודיו נייד בבית שלכם. הביאו עמכם כמות מכובדת של כריות ושמיכות, השתמשו בהם על רקע החלון, על ידי שולחן האוכל או בפינה נעימה בסלון. התאורה הטבעית תסייע לנו בעת הצילום ולכן חשוב לתכנן מראש את מרחב הצילום שיאפשר אור טבעי. ניתן לאור אשר יחלחל דרך החלונות לשטוף את פני התינוק בערך בזווית של ארבעים וחמיש מעלות – כך נוכל לצלם תמונה איכותית.

תנוחת התינוק גם היא מאוד חשובה וחייבת להיות מותאמת בהתאם לגילו של התינוק. כאשר עושים צילום תינוקות קטנים, כדאי להניח אותם עם הגב כלפי מעלה כאשר הפנים שלהם פונות לכיוון המצלמה, והאגרופים משני הצדדים. אפשר גם להניח אותם בזרועות הוריהם ולבצע את הצילום כך. במידה ומדובר בתינוקות ופעוטות מעל גיל שנה, אפשר לבצע את הצילום כאשר הם יושבים.

שימוש באביזרים
השימוש באביזרים כמו צעצועים, רעשנים, שמיכות תינוק וכד' יעזרו ליצור אלמנטים נוספים בעת הצילום. רעיונות נוספים לאביזרים אפקטיביים עבור צילום תינוקות הם פרחים, בגדים שגדולים עליהם במספר מידות, עניבה ועוד. הנחה של כתר פרחים על ראשו של התינוק או הנחה רופפת של עניבה סביב צווארו יוסיפו לתמונה. אין צורך לעשות שימוש בכל האביזרים באותו זמן שכן הדבר יגרום לכך שהמיקוד בצילום לא יהיה בתינוק. במידה ולתינוק יש כבר צעצוע מועדף, נעדיף לעשות בו שימוש שכך תוכלו בקלות לגרום לתינוק לחייך בעת הצילום.

תקשורת ושילוב המשפחה בזמן צילום תינוקות
דיבור עם התינוק בעת הצילומים יכול ליצור קשר אשר יבוא לידי ביטוי בתמונה. בעצם הצילומים, חשוב לדבר עם התינוק ולגרום לו להסתכל על המצלמה, ולכיוון האדם מאחוריה. יצירת קולות מצחיקים תגרום לתינוק להביט ישירות לתוך המצלמה וכך תעלה את הסיכויים לתפיסת רגעים איכותיים בעין העדשה. נשוחח מראש כמובן הורי התינוק על מנת לקבל מידע על מה מצחיק את התינוק ומה עלול להפחיד אותו. תינוקות מגיבים היטב לצלילים ולכן תוכלו לגרום להם להזיז את ראשם לכיוון הצליל המועדף עליהם. שילוב המשפחה בזמן צילום תינוקות הוא מאוד מומלץ. כך תוכל המשפחה לקבל תמונות של הרגעים המרגשים עם התינוק, רגעים שבוודאיתירצו לשמר.

מה לגבי פלאש וגיל התינוק?
באופן עקרוני, מומלץ שלא לעשות שימוש בפלאש בעת צילום תינוקות. פעולה זו עלולה להפר את שלוותו של התינוק כיוון שמדובר באור מסנוור שלא נעים בעיניים הכה רגישות שלו. לכן, נשתמש רק באור טבעי ונעבוד עם הצללים הנוצאים בחלל. בשלב מאוחר יותר, ניתן לשפר את הקצוות הכהים של התמונה באמצעות פוטושופ.

הכי חשוב – ליהנות!
כשההורים והתינוק נהנים מהחוויה התמונות שיתקבלו יהיו מרשימות ומקסימות באופן טבעי. תינוקות קטנים יכולים ליהיות מאוד מחווית הצילום אם נציג להם אותה כמשחק. הם ישתפו פעולה, יצחקו, יזחלו, ישחקו עם חפצים שנגיש להם ויעשו פרצופים מתוקים למצלמה. במידת האפשר, כדאי לוודא שגם ההורים וגם התינוק יגיעו לצילומים אחרי לילה של מנוחה טובה, על בטן מלאה ובמצב רוח טוב.

Call Now Button