קצת עלי…

אני ויקה, צלמת ירושלמית, המתמחה בצילומי הריון, צילומי ילדים, צילומי משפחה ובוק בת מצווה.

הרומן שלי עם הצילום החל עוד בילדותי, כשביליתי בחדר חושך במשך שעות עם אבי, שהיה צלם חובב, וצפיתי מהופנטת בפלא של פיתוח תמונות שחור-לבן.
גדלתי בבית שוחר אומנות ותרבות, והתברכתי בעיני אומן רגישות, וכישרון ציור רב. מגיל צעיר מאוד למדתי ציור ורישום, סיימתי את האקדמיה הלאומית לאומנויות, בעיר מולדתי קייב, ועליתי ארצה.

נסיבות החיים הובילו אותי לעסוק בתחומים שהיו רחוקים מצילום וציור, אבל האומנות תמיד היוותה חלק מעולם התוכן שלי, והצילום תמיד היה עבורי תחביב מרכזי ואהוב. תמיד הייתי עם המלצמה ביד, בכל טיול, אירוע, פעילות בית ספרית, מפגש משפחתי או חברתי, והיה לי ברור שבמוקדם או במאוחר אהיה צלמת מקצועית.

לפני מספר שנים למדתי צילום במוסררה, אך עדיין הצילום נותר עבורי תחביב וחלום שחיכיתי להגשימו. חלפו עוד כמה שנים עד שהרגשתי שהרגע הנכון הגיע.
אומנם כבר לא הייתי צעירה, אך הרגשתי שלגיל ולניסיון החיים שצברתי, יש יתרון עצום. כאדם בוגר ואמא מנוסה ושקולה, גיליתי בי גישה אנושית מדהימה, ויכולת להתחבר לכל אדם באשר הוא, להעצים, לתת הרגשה נינוחה ונעימה, ולהקנות ביטחון מול המצלמה.
מאז פתיחת העסק למדתי במספר קורסים, וסדנאות אצל טובי הצלמים בארץ ובחו"ל, ואני ממשיכה ללמוד ולהשקיע בידע, בציוד המקצועי הטוב ביותר, ובאביזרים משלימים יחודיים.

אחד הדברים המאפיינים אותי כצלמת זה היכולת לשלב את כישרון הציור בתוך עולם הצילום שלי.
כמי שמגיעה מתחום הציור, אני רואה את העולם דרך אור וצבעים, ודרך הצילום אני מביאה לידי הביטוי את את האהבה שלי לשילובי צבעים ולשמחה שהצבע מכניס לחיינו, למשחקי אור וצל, וליופי שבפנים האנושיות, בכל גיל ובכל שלב בחיים. גישה  של ציירת מאפשרת לי ליצור סגנון ייחודי, שבאה לידי ביטוי גם בצילום עצמו, וגם בעריכת פוטושופ אומנותית מוחדת, שהיא חלק בלתי נפרד ממוצר המוגמר שלי.

אני מציעה ללקוחותי כל סוגי הצילום – צילומי הריון, צילומי משפחה, צילומי ניובורן וילדים, צילומי בוק בת מצווה וצילומי תדמית, כאשר ההתמחות המרכזית שלי הינה צילומי הריון וניובורן. הסטודיו המקסים שלי מאובזר במגוון גדול של שמלות הריון מיוחדות ואביזרים משלימים, וכן במגוון עצום של אביזירים יחודיים לצילומי ניובורן.
התחום הנוסף שאני מתמחה בו הינה צילומי בוק בת מצווה. גם בתחום הזה הסטודיו שלי מציע מבחר עשיר של שמלות, זרים וכובעים, ביגוד אופנתי ועוד שלל אביזרים משלימים, וכמובן עיצוב אישי של אלבומים דיגיטליים יפיפיים.

אני מזמינה אתכם להציץ בגלריית הצילומים שלי, לפנות אלי עם שאלה ובקשה.

באהבה, ויקה