בואו נכיר…

 

 

הי לכם, וברוכים הבאים לאתר שלי.
אני ויקה, צלמת ירושלמית, המתמחה בצילומי הריון, נשיות, וצילומי תדמית לנשים .

הרומן שלי עם הצילום החל עוד בילדותי, כשביליתי בחדר חושך במשך שעות עם אבי, שהיה צלם חובב, וצפיתי מהופנטת בפלא של פיתוח תמונות שחור-לבן.
גדלתי בבית שוחר אומנות ותרבות, והתברכתי בעיני אומן רגישות, וכישרון ציור רב. מגיל צעיר מאוד למדתי ציור ורישום, סיימתי את האקדמיה הלאומית לאומנויות, בעיר מולדתי קייב, ועליתי ארצה.

צילום היה חלק בלתי נפרד מחיי מאז ומתמיד, וב7 שנים האחרונות אני עוסקת בצילום במשרה מלאה, כאשר ההתמחות המרכזית שלי זה צילום סטודיו אומנותי.

אחד הדברים המאפיינים אותי כצלמת זאת היכולת לשלב את כישרון הציור בתוך עולם הצילום שלי.

כמי שמגיעה מתחום הציור, אני רואה את העולם דרך אור וצבעים, ודרך הצילום אני מביאה לידי הביטוי את את האהבה שלי לשילובי צבעים ולשמחה שהצבע מכניס לחיינו, למשחקי אור וצל, וליופי שבפנים האנושיות, בכל גיל ובכל שלב בחיים.

גישה  של ציירת מאפשרת לי ליצור סגנון ייחודי, שבאה לידי ביטוי גם בצילום עצמו, וגם בעריכת פוטושופ אומנותית מיוחדת, שהיא חלק בלתי נפרד ממוצר המוגמר שלי.

אני מציעה ללקוחותי סוגי צילום רבים – צילומי הריון, צילומי הורות וילדים, צילומי נשיות והעצמה, וצילומי תדמית, כאשר ההתמחות המרכזית שלי הינה צילומי הריון ונשיות.

הסטודיו המקסים שלי מאובזר במגוון עשיר ביותר של שמלות הריון מיוחדות, ביגוד ואביזרים משלימים, וכן במגוון עצום של ביגוד ואביזירים לצילומי הורות וילדים.

בסטודיו המושקע שלי ניתן להנות מפינת בוהו שיק מושלמת, שמיועדת לצילום באור טבעי, וצילומי סטודיו קלאסיים על רקעים חלקים, בשילוב עם תאורה מיוחדת ואומנותית.

בשנים האחרונות אני מקבלת יותר ויותר פניות עם בקשות ללמוד את טכניקות הצילום והעריכה היחודיות שלי, מה שהוביל אותי לפתיחה של סדנאות קבוציות ואישיות בכל הקשור לצילום ועריכה. אני עושה מנטורינג לצלמות מתחילות ועוזרת להן לגבש סגנון ולפלס את דרכן בעולם הצילום התחרותי.

השנה נבחרתי, ביחד עם קבוצת צלמים המובילים בישראל,  להצטרף לצוות השופטים הישראלי בתחרות צילום בינלאומית ויוקרתית PHOTO AWARDS ISRAEL .

אני מזמינה אתכם להציץ בגלריית הצילומים שלי, לפנות אלי עם שאלה ובקשה.

באהבה, ויקה