צילומי תדמית לנשים עצמאיות

אם יש לך עסק את עצמאי – כנראה בחרת לעסוק בתחום שאת הכי אוהבת, גם אם זה קשה ומאתגר, וקמה כל בוקר כדי להגשים חלום.

את בוודאי מכירה בכוחן של רשתות החברתיות, ויודעת, כמה חשוב לספר את הסיפור שלך בצורה הכי מדויקת, כדי שיכירו אותך באמת, ויוכלו לראות את האהבה והמסירות שלך לעסק וללקוחותייך, ואת הדרך הייחודית שאת עושה.

אני בטוחה שאת עושה מעל ומעבר כדי לקדם את העסק שלך ומשקיעה בו את הנשמה, כי הוא הבייבי שלך, הגשמה העצמית שלך, וכן, גם הפרנסה שלך. ואת בטח שואלת את עצמך כל יום את השאלנו שכולנו שואלות – איך להביא עוד לקוחות?

האם הקדשת מחשבה לנראות של דף הפייסבוק העסקי שלך? לאיכות התמונות שלך באינסטגרם או באתר? האם כל הדף שלך מלא בתמונות בנוניות מהנייד ותמונת הפרופיל היא תמונה מחתונה של גיסך או תמונת סלפי שצילמת ברכב אחרי שהורדת את הילדים?

היום, יותר מתמיד, הלקוחות הפוטנציאליים בוחנים אותנו מכל הזוויות ומסיקים לגבינו מסקנות לפי נראות של העסק ברשתות החברתיות, אפילו בצורה לא מודעת.

דף עסקי מושקע ומסודר, בעל תוכן איכותי ותמונות טובות ומקצועיות משדר לגולש משהו שונה לחלוטין – הוא מספר סיפור של עסק יציב, אמין, רציני, מקצועי, ואסתטי. עסק שמכבד את עצמו, ולכן הוא גם מכבד את לקוחותיו.

נכון, פעם צילומי תדמית היו נחלתם של בכירי הייטק ומשרדי עורכי דין.

היום פונות אלי יותר ויותר נשים עצמאיות שכבר הבינו כמה חשוב להראות טוב ברשת.
אלה נשים שהחליטו לשדרג את נראות העסק שהן בנו ב10 אצבעות, הן הרוצות להזניק אותו קדימה ולהקנות לו חזות מקצועית ורצינית.

איך זה עובד?

לצורך צילומי תדמית אנחנו קובעות סשן של שעה עד שעתיים (תלוי באופי העסק והחבילה שבחרת), בסביבת העבודה שלך, במקום כלשהו שיכול לשמש כתפאורה מתאימה לסוג העיסוק או אצלי בסטודיו.
את הסשן אנחנו מקיימות לאחר שיחה במקדימה ( או לפעמים אפילו כמה שיחות) שבה אני לומדת על העסק שלך ועליך, כדי לדעת איך להביא  את העסק שלך לידי ביטוי בצורה הכי נכונה ומוצלחת.

מאחר ועסקתי הרבה שנים בשיווק דיגיטלי, אני יודעת מה עובד טוב במדיה מבחינה ויזואלית ולכן יודעת להפיק תמונות שמייצגות היטב את האופי המיוחד שלך ושל העסק שלך, והן מתאימות לרשתות החברתיות ולאתרי האינטרנט. אני מקפידה ליצור תמונות שיש בהן אופי ורגש ולא סתם מעמידה אותך על רקע לבן, מה שעושים לרב.

לפני הסשן אני מנחה אותך איך להתארגן, מה להכין מבחינת הופעה חיצונית ואביזרים הנלווים.

במידה ואת מעוניינת בתמונות ייצוגיות במיוחד, קיימת אפשרות לשלב בסשן סטייליסטית שתדאג לך לבגדים יפים שמותאמים לך באופן אישי, ומאפרת מקצועית שתתאים לך איפור נכון ומדויק. ככה תוכלי להראות במיטבך, ובשילוב עם צילום מקצועי נכון ועריכת פוטושופ המקצועית שלי תקבלי תמונות ברמה גבוהה ביותר.

כצלמת וכעצמאית , אני מאמינה שיש בי את היכולת להבין בצורה מיטבית את מהות העסק שלך כדי שתוכלי ללוות את הסיפור שלו בתמונות שהן לא עוד צילומי תדמית שיש לכולם, אלא שהן 100% את.
בואי נכיר ונספר ביחד את סיפור העסק שלך.

  • לקבלת הצעת מחיר צרי איתי קשר טלפוני, כדי שאוכל להבין הצרכים של העסק ולתת הצעת מחיר מדוייקת. 

  • ניתן להיעזר בשרותיה של סטייליסטית ומאפרת מקצועית בתוספת תשלום.

  • ניתן להוסיף לכל חבילה תמונות בריטוש פוטושופ מקצועי ברמה הגבוהה ביותר, בתוספת של 80 ש"ח לתמונה.