חבילת צילומי תדמית

אם יש לך עסק את עצמאי – כנראה בחרת לעסוק בתחום שאת הכי אוהבת, גם אם זה קשה ומאתגר, וקמה כל בוקר כדי להגשים חלום.

את בוודאי מכירה בכוחן של רשתות החברתיות, ויודעת, כמה חשוב לספר את הסיפור שלך בצורה הכי מדויקת, כדי שיכירו אותך באמת, ויוכלו לראות את האהבה והמסירות שלך לעסק וללקוחותייך, ואת הדרך הייחודית שאת עושה.

אני בטוחה שאת עושה מעל ומעבר כדי לקדם את העסק שלך ומשקיעה בו את הנשמה, כי הוא הבייבי שלך, הגשמה העצמית שלך, וכן, גם הפרנסה שלך. ואת בטח שואלת את עצמך כל יום את השאלנו שכולנו שואלות – איך להביא עוד לקוחות?

האם הקדשת מחשבה לנראות של דף הפייסבוק העסקי שלך? לאיכות התמונות שלך באינסטגרם או באתר? האם כל הדף שלך מלא בתמונות בנוניות מהנייד ותמונת הפרופיל היא תמונה מחתונה של גיסך או תמונת סלפי שצילמת ברכב אחרי שהורדת את הילדים?

היום, יותר מתמיד, הלקוחות הפוטנציאליים בוחנים אותנו מכל הזוויות ומסיקים לגבינו מסקנות לפי נראות של העסק ברשתות החברתיות, אפילו בצורה לא מודעת.

דף עסקי מושקע ומסודר, בעל תוכן איכותי ותמונות טובות ומקצועיות משדר לגולש משהו שונה לחלוטין – הוא מספר סיפור של עסק יציב, אמין, רציני, מקצועי, ואסתטי. עסק שמכבד את עצמו, ולכן הוא גם מכבד את לקוחותיו.

נכון, פעם צילומי תדמית היו נחלתם של בכירי הייטק ומשרדי עורכי דין.

היום פונות אלי יותר ויותר נשים עצמאיות שכבר הבינו כמה חשוב להראות טוב ברשת.
אלה נשים שהחליטו לשדרג את נראות העסק שהן בנו ב10 אצבעות, הן הרוצות להזניק אותו קדימה ולהקנות לו חזות מקצועית ורצינית.

איך זה עובד?

לצורך צילומי תדמית אנחנו קובעות סשן של שעה עד שעתיים (תלוי באופי העסק והחבילה שבחרת), בסביבת העבודה שלך, במקום כלשהו שיכול לשמש כתפאורה מתאימה לסוג העיסוק או אצלי בסטודיו.
את הסשן אנחנו מקיימות לאחר שיחה במקדימה ( או לפעמים אפילו כמה שיחות) שבה אני לומדת על העסק שלך ועליך, כדי לדעת איך להביא  את העסק שלך לידי ביטוי בצורה הכי נכונה ומוצלחת.

מאחר ועסקתי הרבה שנים בשיווק דיגיטלי, אני יודעת מה עובד טוב במדיה מבחינה ויזואלית ולכן יודעת להפיק תמונות שמייצגות היטב את האופי המיוחד שלך ושל העסק שלך, והן מתאימות לרשתות החברתיות ולאתרי האינטרנט. אני מקפידה ליצור תמונות שיש בהן אופי ורגש ולא סתם מעמידה אותך על רקע לבן, מה שעושים לרב.

לפני הסשן אני מנחה אותך איך להתארגן, מה להכין מבחינת הופעה חיצונית ואביזרים הנלווים.

במידה ואת מעוניינת בתמונות ייצוגיות במיוחד, קיימת אפשרות לשלב בסשן סטייליסטית שתדאג לך לבגדים יפים שמותאמים לך באופן אישי, ומאפרת מקצועית שתתאים לך איפור נכון ומדויק. ככה תוכלי להראות במיטבך, ובשילוב עם צילום מקצועי נכון ועריכת פוטושופ המקצועית שלי תקבלי תמונות ברמה גבוהה ביותר.

כצלמת וכעצמאית , אני מאמינה שיש בי את היכולת להבין בצורה מיטבית את מהות העסק שלך כדי שתוכלי ללוות את הסיפור שלו בתמונות שהן לא עוד צילומי תדמית שיש לכולם, אלא שהן 100% את.
בואי נכיר ונספר ביחד את סיפור העסק שלך.

גלריית צילומי תדמית

מחירון צילומי תדמית

חבילת מיני (בסטודיו בלבד)

700ש``ח

  • זמן צילום:עד שעה בסטודיו
  • כמות תמונות: כ 40 בעריכה בסיסית
  • פוטושופ 5 תמונות בעריכה פוטושופ מקצועית

חבילה קלאסית

1000ש``ח

  • זמן צילום:שעה וחצי בסטודיו או בבית העסק
  • כמות תמונות: כ 60 בעריכה בסיסית
  • פוטושופ 10 תמונות בעריכה אמנותית

חבילת פרימיום

1600ש``ח

כולל סטיילינג, איפור ועיצוב שיער מקצועי

  • זמן צילום:שעה וחצי עד שעתיים בסטודיו
  • כמות תמונות: כ 70 בעריכה בסיסית
  • פוטושופ 15 תמונות בעריכה אמנותית

המחיר עבור מצולם אחד בלבד. במידה ומדובר בצוות/ קבוצת אנשים – בבקשה ליצור איתי קשר. 

מומלץ לפנות כשישה שבועת לפני מועד הרצוי לצילומים. 

איך עושים צילומי תדמית מקצועיים?
צילומי תדמית דורשים מיומנות גבוהה בעולם הצילום. מדובר בהרבה מעבר לצילום סטנדרטי, אשר מצריך מקצועיות גבוהה, ידע וניסיון בתחום זה. ישנם מספר דגשים שחשוב לשים לב אליהם כאשר ניגשים לבצע צילומי תדמית אשר יבטיחו את האיכות הגבוהה של התוצר הסופי. ריכזנו עבורכם 5 טיפים לצילומי תדמית שיעזרו לכם להבין טוב יותר איך נכון לבצע צילומים שישדרו את התדמית המקצועית ביותר.
התמקדות במושא הצילום
התמקדות במושא הצילום הוא החלק הכי חשוב בצילומי תדמית. חשוב ליצור קשר עם האדם אותו מצלמים על מנת שהם ירגישו בנוח. כדאי אפילו להיפגש זמן מה לפני מועד הצילומים וזאת על מנת שיוכל להיווצר חיבור עימם. עדיף להכיר זה את זה ולהבין את אופי הסגנון שבו מושא הצילום מעוניין. בפגישה זו כדאי להעלות רעיונות אפשריים עבור צילומי תדמית, להבין את העדפות המצולם וכמו כן את היכולות לבצע את שנדרש עבור הצילום. גם במידה ומכירים את אותו אדם שעומדים לצלם, אנשים רבים מרגישים שלא בנוח לעמוד מול המצלמה ולכן חשוב לשמור על קשר רציף עם המצולם לפני ובמהלך הצילומים.
מיקום הצילום
כל מיקום שייבחר עבור צילומי תדמית ישפיע באופן מהותי על איכות התוצאות הסופיות. צילומי תדמית אשר נעשים בחוץ, תחת אור טבעי לרוב מניבים את התוצאות הטובות ביותר אך הם גם כוללים לא מעט אתגרים. צילומי תדמית בחוץ יש לתכנן תוך התחשבות בתנאי מזג האוויר, שעה ביום ותנאי התאורה והסביבה אשר משתנים ללא שליטה לאורך היום. מומלץ להימנע מצילומים באור שמש ישיר כיוון שאיכות התמונה תצא נמוכה יותר באופן משמעותי. עדיף לבצע צילומי תדמית בבוקר או בשעות הצהריים המאוחרות, כאשר אור השמש פחות ממוקד וכך ניתן לקבל זוהר טבעי וחם. צילומי תדמית בתוך סטודיו או בית הם קלים יותר שכן ניתן לשלוט בתנאי הסביבה והאור. את סידורי התאורה יש לסדר כך שיתאימו להלך הרוח של הצילום, הבגדים של המצולם והתפאורה.
תנוחה ולכידת הרגש
התנוחה בה המצולם נמצא חייבת להיעשות בתיאום והתחשבות בתאורה, בזווית של המצלמה והרקע כך שישלימו אחד את השני. תנוחת המצולם צריכה להיות באופן שתציג אותו באופן המחמיא ביותר. גם לאחר שקובעים את התנוחה, כמובן שניתן לבצע בה שינויים קלים ועדינים על מנת להפוך את התמונה למושלמת. צילומי תדמית איכותיים יצליחו ללכוד את הרגש של המצולם ומה שהוא מנסה לבטא דרך הצילום. אין צורך בלדגמן חיוכים מזויפים – לכידת הניצוץ האמיתי בעיניים, חיוך קליל והבעה המשדרת ביטחון הם המפתח ליצירת צילומי תדמית באיכות גבוהה. על הצלם לעבוד עם מושא הצילומים ללא לחץ של זמן כך שהתמונות ייראו כמה שיותר אותנטיות.
שימוש נכון במצלמה ובאור
צילומי תדמית דורשים שימוש במצלמה אשר תתאים לטכניקה בה בוחרים. צלמים שעברו התמקצעות בתחום של צילומי תדמית ידעו להבחין בניואנסים הקטנים ויידעו להשקיע במצלמה ובעדשה איכותיים. אי אפשר לומר שיש רק מצלמה אחת טובה עבור צילומי תדמית – כיום ישנן לא מעט מצלמות שבהן ניתן להשתמש ולהפיק תוצאות טובות. הדרך לעשות זאת היא הבנה של האופן בו יש להשתמש במצלמה ובתנאי תאורה וסביבה שונים.
נושא התאורה הוא מרכזי בצילומי תדמית – בחירה בתאורה המתאימה היא הכרחית. עמידה מול מקור האור, תהפוך את מושא הצילום לכהה וכמעט בלתי נראה לעין. מקור אור צדדי יגרום לכהות חלקית אצל מושא הצילום. שימוש באור השמש כמקור לאור בעת צילומי תדמית יכול לייצר תוצאות מדהימות. צלם מקצועי יידע כיצד לעשות שימוש בכל סוג תאורה לטובת הצילום. צילום בסטודיו הוא כאמור יותר נוח מבחינה לוגיסטית. ניתן להשתמש בפלאש על מנת להוסיף דרמה לצילום. שימוש בצמצם נמוך גם הוא יאפשר קבלה של מירב הפרטים בתמונה על אף שצולמה באזור פחות מואר.
רקע ואביזרים
בחירת רקע מתאים עבור צילומי תדמית הוא חלק בלתי נפרד מהתהליך. על אף העובדה שההתמקדות צריכה להיות בעיקרה במושא הצילום, בחירת רקע מעניין יכולה להוסיף לאפקט הדרמטי של הצילום ולהבליט את האדם המצולם. טשטוש הרקע ייצור דגש רב על המצולם ולכן צריך לבדוק ולבחור רקע אשר יתאים למטרת הצילום. הוספה של אביזרים בעת צילומי תדמית היא דרך נהדרת להוסיף מעט צבע לצילום. שימוש באביזרים יכולים לעיתים לשנות לחלוטין את אופי הצילום.

Call Now Button