חבילות צילומי הריון

בשעה טובה, את בהריון!

את בוודאי נמצאת ברכבת הרים רגשית  – מלאה התרגשות, מלאה תקוות, ציפיות, חששות ודאגות, מתפעלת וחוששת בו זמנית מהשינויים שגופך עובר.

ואם הגעת לדף הזה, כנראה שגם את, כמו נשים רבות אחרות, בוחנת את האפשרות לתעד את הריונך בסשן צילומים מיוחד, שמעניק לא רק צילומים יפים וזיכרון ויזואלי למשך שנים רבות, אלא גם מנציח את רגשות המיוחדים ואת תחושת הציפיה המשכרת שעופפת את הזוג במשך תקופה קסומה זאת. זאת מזכרת שתישאר איתכם לכל החיים, וגם כשילדכם שטרם נולד, יהיה כבר ילד בוגר, תוכלו להתענג שוב ושוב על תמונות הריון שלו ולהגיד לו "הינה זה אתה, בבטן של אמא".

אני מאוד אוהבת לצלם נשים הרות. כל כך אוהבת שבחרתי בצילומי הריון כהתמחות הראשית שלי. צילומי הריון הם ללא ספק התחום האהוב עלי מכל סוגי הצילום. זה כל פעם מדהים ומרגש אותי מחדש-  להיות נוכחת ולו לכמה שעות בתוך כל הדבר העצום הזה, ולדעת שאני מעניקה משהו שהוא יותר מתמונות – אני מעניקה זיכרון אל זמני שקרוב לוודאי ישמר להמון המון שנים.
האמת, אני מקנאה בנשים המדהימות האלה, שבאות להצטלם אצלי בתקופת ההריון.
לי כמעט ואין זיכרון משלושת ההריונות שעברתי.
יש לי תמונה אחת משני הריונות הראשונים ושלוש תמונות מהריון השלישי. וכמה שאני שמחה שיש לי לפחות את התמונות האלה!
אלה תמונות שפותחות את אלבומי הילדות של כל אחד משלושת ילדיי. בכל פעם שיש לאחד הילדים יום הולדת, אנחנו יושבים ביחד, פותחים את האלבום ואני מספרת להם שוב ושוב על ההריון, ועל הלידה, והילדים יכולים לראות בצורה הכי מוחשית את המעבר שלהם מתוך הבטן אל העלום הגדול. זה כבר הפך למסורת וזה בילוי משפחתי מדהים ומרגש שתמיד מלווה בהמון צחוקים והתלהבות.

בכל פעם שאני מקבלת פנייה לגבי צילומי הריון אני מתרגשת ושמחה, כי בעיניי יופיה של אשה הרה הוא קסום ומהפנט, ולא משנה מה גודל, משקל או שלב הריון שבו האישה נמצאת. ואני יודעת עד כמה יפה היא יכולה להראות בתמונות.
אני מתרגשת כי אני יודעת שאני מסוגלת להעניק חוויה מעצימה ונעימה ביותר.
כמי שזוכרת היטב את שלושת ההריונות הפרטיים שלי, אני יודעת להתחבר לנשים הרות ברגישות רבה, ולתת להן את התחושה הנוחה וטבעית ביותר על הסט, וזאת אחת המטרות המרכזיות שלי בסשן.

עכשיו קצת על הסשן עצמו:

אתחיל מנושא חשוב ורגיש ביותר – הדימוי החיצוני.
לעתים קרובות נשים הרות משתפות אותי בדאגותיהן ביחס לעלייה במשקל או שינויים חיצוניים זמניים אחרים, שקשורים להריון.
מתקופות ההריון שלי אני מאוד מכירה את ההרגשה, ואת חוסר השלמות ביחס לגוף המשתנה. ולכן ממש חשוב להרגיע ולהדגיש – אני מקפידה ליצור תמונות מחמיאות במיוחד, בוחרת בתאורה וזווית צילום הכי מתאימה ומוצלחת, בפרטי לבוש שמחמיאים לגוף, ודואגת להסיר, במידת הצורך, את הפגמים הקטנים שצצים עם ההריון, בעבודת פוטושופ מקצועית ומוקפדת.
אני מלווה את הנשים בבחירת הבגדים ובהתארגנות לסשן, מכוונת בזמן הצילומים לתנוחה נכונה ומדוייקת, ודואגת כל הזמן לעשות את הכל בצורה הכי רגישה ונעימה, ומתוך התחשבות בהעדפותיה האישיות של האישה לגבי אופי הצילומים.

איפה כדאי לערוך את הצילומים?

באופן אישי אני מאוד אוהבת לערוך צילומי הריון בטבע, לאורך כל עונות השנה, באחד הלוקיישנים המדהימים שקיימים במדינה היפה שלנו. בעיניי יש בצילומי חוץ קסם מיוחד ונוצר חיבור מדהים בין הטבע ולבין ההריון.
יחד עם זאת, לצילומים בטבע יש גם חסרונות, ויש נשים שפחות מתחברות לרעיון. במקרה כזה קיימת אפשרות לעשות צילומי סטודיו שמקנים לצילומי סגנון שונה, הרבה יותר מתון, ומאוד קלאסי ואומנותי.
אפשרות נוספת היא לעשות צילומים בבית, בסגנון לייף סטייל, במידה והבית מואר ומרווח יחסית.  סשן לייף סטייל מניב תמונות קסומות,  טבעיות, מלאות רגש וחום.

איך כדאי להתכונן לסשן צילומים?

כדי למקסם את התוצאות אני אפשר להיעזר בשירותיה של מאפרת ומסרקת מקצועית, אך זה אינו מחוייב במציאות, ואפשר ליצור תמונות יפות ומיוחדות עם מראה טבעי לחלוטין. הכל תלוי בסגנון האישי של האישה, ובסגנון הצילומים שהיא בוחרת. אני שמחה לייעץ לכל אחת באופן אישי ולתכנן איתה ביחד את ההתארגנון המיטבית לצילומים.

ביגוד ואביזרים:

הסטודיו שלי מאובזר במבחר שמלות המיועדות לצילומי הריון, חלקן צנועות, וחלקן קצת יותר חשופות, במגוון גזרות וצבעים, והן עומדות לרשותך. לרב אני ממליצה להביא גם סט או שניים מהבית ויוצרת שילוב בין המלתחה הפרטית שלך לבין הבגדים והאביזרים שנמצאים ברשותי, וככה ביחד ניצור את המראה הכי יפה והכי מחמיא עבורך, כאשר במהלך הסשן תוכלי להחליף מספר לוקים.

מה זמן הטוב ביותר עבור הצילומים?

התקופה הטובה ביותר לצילומי הריון היא בין השבועות 26 ל34, בהתאם לגודל הבטן והרגשה האישית של האישה ביחס לגופה.

אני ממליצה ליצור איתי קשר לפחות 4 שבועות לפני המועד הרצוי לצילומים.

מאחלת לכן המשך הריון משעמם, נעים וקליל, ואל תשכחו לתעד הרבה, ולא רק בצילום מקצועי אלא גם באופן עצמאי בטלפון הנייד. יבוא יום ותהיו ממש שמחות שיד לכן את התמונות האלה!

גלריית צילומי הריון

מחירון צילומי הריון

חבילת מיני

900ש``ח

 • זמן צילום:עד שעה
 • כמות תמונות: כ 50 בעריכה בסיסית
 • פוטושופ 5 תמונות בעריכה אמנותית
  עריכה של כל תמונה נוספת 40 ש"ח
 • מתאים ל: זוג ללא ילדים בלבד

חבילה קלאסית

1200ש``ח

 • זמן צילום: כשעה וחצי עד שעתיים
 • כמות תמונות: כ 100 בעריכה בסיסית
  • פוטושופ 10 תמונות בעריכה אמנותית
   עריכה של כל תמונה נוספת 40 ש"ח
 • מתאים ל: זוג ללא ילדים או משפחה עד 5 נפשות (כל משתתף נוסף – 150 ש"ח)

חבילת פרימיום

1850ש``ח

 • זמן צילום: שעה וחצי עד שעתיים
 • כמות תמונות: כ 120 בעריכה בסיסית
  • עריכת פוטושופ: 25 תמונות בעריכה אמנותית
   עריכה של כל תמונה נוספת 40 ש"ח
 • כולל אלבום פרימיום מעוצב בגודל 25*25 עם כל התמונות הערוכות
 • מתאים ל: זוג ללא ילדים או משפחה גרעינית ללא הגבלת משתתפים

 • הזמן המומלץ לצילומי הריון הינה בין השבועות 26 ל-34, בהתאם לגודל הבטן והרגשה הכללית של האישה.
 • בכל סשן עומד לרשות האישה מבחר גדול ומגוון של שמלות הריון מיוחדות ואביזרים משלימים.
 • הצילומים מתקיימים באתרי טבע מרהיבים באזור ירושלים או בסטודיו מקצועי.
 • קיים מגוון רחב של אלבומים ומוצרי דפוס .
Call Now Button